angielski biznesowy

Perfekcyjnie opanowany język angielski to w dzisiejszych czasach podstawa w świecie biznesu. Wobec postępującej globalizacji, kontakty międzynarodowe stały się powszechnym elementem życia zawodowego w niemal każdej dziedzinie. Biegłe posługiwanie się biznesowym angielskim zwiększa nasze notowania na rynku pracy, a niekiedy jest wręcz koniecznym warunkiem do uzyskania wymarzonego stanowiska. Warto więc zadbać o dobrą znajomość angielskiego biznesowego, by sprostać wszystkim wyzwaniom, jakie mogą pojawiać na naszej zawodowej drodze.

Biznesowy angielski przez Skype –  odpowiedź na Twoje potrzeby

Oferowany kurs biznesowego angielskiego online to komfortowe rozwiązanie dla osób ze znajomością tego języka, ale odczuwających braki w zasobie specjalistycznego słownictwa, potrzebnego w sytuacjach zawodowych. Nauka z prywatnym nauczycielem przez Skype, dzięki spersonalizowaniu tematyki, zapewnia widoczny progres i szybkie obycie z językiem biznesu. Kurs online pomaga opanować wyrażenia i zasób leksyki, niezbędny w miejscu pracy oraz na spotkaniach z klientami bądź partnerami, co ułatwia sprawne poruszanie się w branży korporacyjnej.

Przygotuj się do rozmowy kwalifikacyjnej

Oferta lekcji biznesowego angielskiego przez Skypeobejmuje także pomoc w przygotowaniu do rozmowy o pracę, gdyż umiejętności językowe są coraz częściej sprawdzane przez potencjalnych pracodawców. Warto więc uprzednio przeprowadzić konwersacje i skonsultować się z osobistym lektorem, dzięki czemu podczas rozmowy wypadniemy naturalnie i jak najlepiej zaprezentujemy naszą znajomość języka.

Kurs angielskiego online–  inwestycja w siebie 

Zapisanie się na biznesowy angielski przez Skype to doskonałe rozwiązanie dla zapracowanych osób, którym trudno jest znaleźć czas na cokolwiek. Terminy lekcji można bowiem w elastyczny sposób dostosować do swojego grafiku. Podjęcie kursu angielskiego biznesowego online to inwestycja zarówno w rozwój osobisty, jak i w obraną ścieżkę kariery zawodowej. Dzięki oferowanym przez nas atrakcyjnym cenom, to także decyzja nieobciążająca nadmiernie portfela, za to zdecydowanie procentująca w przyszłości.

 

Dla osób o celach zawodowych możliwe jest zaplanowanie lekcji pod tym kątem. Konwersacje lub lekcje ogólne mogą odbywać się przy użyciu materiałów w tematyce biznesu. Służymy także pomocą w przygotowaniu się do rozmowy o pracę pod względem nie tylko językowym, ale także merytorycznym.