Konwersacje po angielsku

Konwersacja po angielsku online–  przyjemne i efektywne

Zapoznaj się z naszą ofertą angielskiego przez Skype– proponujemy profesjonalne, ciekawie prowadzone konwersacje po angielsku w bardzo atrakcyjnych cenach. Dzięki oferowanym przez nas konwersacjom po angielsku online, nauka tego języka nigdy nie była łatwiejsza i bardziej dostępna. Umiejętności językowe możesz szkolić nawet bez konieczności wychodzenia z domu. Wystarczy zainstalować Skype na swoim komputerze i znaleźć tylko 60 minut, by zacząć doskonalić swój angielski. W efekcie szybko zyskasz pewność w porozumiewaniu się po angielsku i nie doświadczysz już uczucia pustki w głowie w sytuacji komunikacyjnej.

Postaw na praktykę

Nasi lektorzy zapewniają wysoki poziom i dbają o wybór interesujących tematów, nie pozwalając na monotonię czy znużenie. Regularne konwersacje po angielskuna interesujące tematy pozwolą przełamać strach i dadzą doświadczenia w trudnej sztuce rozmowy po angielsku, który nie jest naszym pierwszym językiem. Praktyka czyni mistrza, a regularny, żywy kontakt z językiem i możliwość sprawdzenia się w sytuacji komunikacyjnej są metodami przynoszącymi najlepsze efekty na drodze do biegłego posługiwania się angielskim.

Konwersacja po angielsku przez Skype–  propozycja dla każdego 

W zależności od potrzeb, konwersacje online mogą mieć ogólny charakter lub skupiać się na tematyce biznesowej, umożliwiając zapoznanie się z angielskimstosowanym w środowisku korporacyjnym. Konwersacja po angielsku przez Skype to formuła odpowiadająca na wymagania dzisiejszych czasów, w których liczy się efektywność, przy jednoczesnej gwarancji najwyższego poziomu oferowanych usług i jak najlepszych rezultatów.

 

Lekcje konwersacyjne dedykowane są przede wszystkim osobom, które nie czują się pewnie w rozmowie, nawet mimo dużej wiedzy teoretycznej. Czasem nawet kilka lekcji potrafi znacznie wpłynąć na pewność siebie i co za tym idzie, poprawić komunikatywność.

Tradycyjna nauka w dużych grupach w szkole lub na kursie językowym zazwyczaj nie stwarza wielu możliwości ćwiczenia najważniejszej i najtrudniejszej z umiejętności – rozmowy. Lekcja konwersacyjna stworzona jest dla osób, które posiadają już wiedzę na temat budowy języka i chcą położyć nacisk na poprawę bogactwa, poprawności i płynności wypowiedzi. Również osoby cierpiące na strach przed mówieniem uznają ten tryb treningu za bardzo przydatny.

Podczas konwersacji skupiamy się na:

rozbudowie słownictwa – w trakcie rozmowy podsuwamy uczniowi nowe słowa oraz wyrażenia, które zapisujemy na czacie Skype; dzięki temu nie ma potrzeby rozpraszania się robieniem notatek – po lekcji można na spokojnie wszystko przepisać.
korekcie błędów – nasza metoda polega na stopniowej eliminacji błędów. Nie praktykujemy ciągłego przerywania i poprawiania każdego błędu, aby nie blokować płynności wypowiedzi oraz budowania pewności siebie (szczególnie na początkowych poziomach nauki). Zaczynamy od wyłapania najczęściej pojawiających się błędów i skupienia się na ich wykluczeniu. Kiedy przestaną się one powtarzać, przechodzimy do wyeliminowania kolejnych, aż do pełnej poprawności. Zawsze upewniamy się, że jasne jest, skąd bierze się błąd.
poprawieniu wymowy – poprawiamy błędną wymowę; istnieje także możliwość ćwiczenia wymowy czytając na głos.
tematach – konwersacje oparte są na materiałach, które uczeń dostaje do przygotowania przed lekcją, najczęściej w formie artykułów i audio. Daje to możliwość wcześniejszego zapoznania się ze słownictwem i tematem. Mamy również opracowane własne scenariusze konwersacji, które umożliwiają nam wprowadzenie nowego słownictwa. Na pewno nie zabraknie nam tematów do rozmowy 😊