Angielski przez Skype – cennik

Naszą ofertę lekcji angielskiego przez Skype wyróżnia nie tylko wysoka jakość, ale także niewygórowany cennik. Oferujemy tanie, dostępne dla wszystkich lekcje. Ceny godzinnej lekcji to:

  • 45 złotych –  w przypadku standardowej konwersacji

  • 55 złotych –  na końcowym etapie przygotowań do certyfikatu językowego (w cenie tej oferujemy sprawdzenie arkusza egzaminacyjnego i wypracowań)

Ponadto nie zobowiązujemy długoterminowymi umowami – to nasi słuchacze decydują o długości trwania podjętego kursu online. Pracujemy codziennie od 8:00 do 21:00, a w soboty do 14:00, dlatego łatwo dostosować termin lekcji do dnia tygodnia i pory dnia, który najbardziej Ci odpowiada. Zachęcamy także do skorzystania z możliwości odbycia 30-minutowej lekcji próbnej, w cenie jedynie 15 złotych. To niewielki wydatek, który pozwoli zapoznać się z formułą oferowanych lekcji i zachęci do nauki angielskiego przez Skype z Bilinguo. Przekonaj się, jak tanio można podjąć lekcje z angielskiego na najwyższym poziomie.

JĘZYK ANGIELSKIJĘZYK NIEMIECKIJĘZYK HISZPAŃSKI
45zł/60min45zł/60min45zł/60min
55zł/60min*55zł/60min*
lekcja próbna 15zł/30minlekcja próbna 15zł/30minlekcja próbna 15zł/30min

*końcowy etap przygotowania do certyfikatu językowego. Lekcja obejmuje korektę dwóch wypracowań oraz arkusza egzaminacyjnego