angielski biznesowy

BIZNESOWY ANGIELSKI PRZEZ SKYPE

Perfekcyjnie opanowany język angielski to w dzisiejszych czasach podstawa w świecie biznesu. W obliczu postępującej globalizacji kontakty międzynarodowe stały się powszechnym elementem życia zawodowego w niemal każdej branży. Biegłe posługiwanie się biznesowym angielskim zwiększa notowania pracownika na rynku pracy, a niekiedy jest wręcz koniecznym warunkiem do uzyskania wymarzonego stanowiska. Warto więc zadbać o dobrą znajomość angielskiego biznesowego, aby sprostać wszystkim wyzwaniom, które mogą się pojawiać na drodze zawodowej. Lekcje angielskiego nie muszą się odbywać w tradycyjnej formie – w naszej szkole uczymy języka online, stawiając na nowoczesne formy komunikacji.

Oferowany kurs biznesowego angielskiego online to komfortowe rozwiązanie dla osób ze znajomością tego języka, ale odczuwających braki w zasobie specjalistycznego słownictwa, potrzebnego w sytuacjach zawodowych. Nauka z prywatnym nauczycielem przez Skype, dzięki spersonalizowaniu tematyki, zapewnia widoczny progres i szybkie obycie z językiem biznesu. Kurs online pomaga opanować wyrażenia i zasób leksyki, niezbędny w miejscu pracy oraz na spotkaniach z klientami bądź partnerami, co ułatwia sprawne poruszanie się w branży korporacyjnej.

Język angielski od dekad stanowi podstawę komunikacji na wszystkich kontynentach, a szczególnie w krajach wpływowych, o dużym znaczeniu gospodarczym. Posługują się nim mieszkańcy nie tylko Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Kanady czy Australii, ale również Malty, Filipin, Singapuru, Nigerii, Nowej Zelandii, Ghany, Hongkongu czy Indii. Nawet jeżeli nie pełni formalnej roli języka urzędowego, jest wymagany na różnych stanowiskach pracy. Krótko mówiąc, kurs online, który dotyczy biznesowego angielskiego, przydaje się w życiu prywatnym i zawodowym nawet tysiące kilometrów od Polski.

Warto również pamiętać o tym, że język angielski jest potrzebny lub wręcz niezbędny na szczeblu organizacji międzynarodowych i pozarządowych, ułatwia także kontakty w świecie sztuki czy branży IT, tak istotnej z punktu widzenia rozwoju współczesnego świata.

Ucząc się business english przez Skype, zyskuje się wyjątkową okazję do tego, aby bez konieczności opuszczania domu czy reorganizacji codziennego życia stopniowo, w optymalnym tempie przyswajać pojęcia i zwroty, których nie poznaje się poprzez standardowe kursy językowe. Nasi lektorzy dostosowują się do potrzeb każdego kursanta – wiemy, że inne słówka przydają się prawnikom, księgowym, lekarzom, informatykom czy artystom. Współcześnie lekcje angielskiego są praktykowane w każdym wieku, ponieważ nawet na późnym etapie kariery zawodowej można zostać postawionym przed koniecznością pracy z zagranicznymi partnerami i kontrahentami lub częstymi delegacjami.

Biznesowy angielski, którego uczymy przez Skype, obejmuje słownictwo i formy gramatyczne przydatne zarówno do załatwiania formalnych i zawodowych spraw, jak i dające większą swobodę w konwersacji na dowolny temat. Im lepsza znajomość języka obcego, tym łatwiej przełamywać naturalne bariery językowe. Prywatne lekcje języka angielskiego, w dodatku online, przez Skype, są świetnym wyborem, jeśli planuje się rozwój osobisty i wejście na kolejny szczebel kariery zawodowej.

PRZYGOTUJ SIĘ DO ROZMOWY KWALIFIKACYJNEJ

Oferta lekcji biznesowego angielskiego przez Skype obejmuje także pomoc w przygotowaniu do rozmowy o pracę, gdyż umiejętności językowe są coraz częściej sprawdzane przez potencjalnych pracodawców. Warto więc uprzednio przeprowadzić konwersacje i skonsultować się z osobistym lektorem, dzięki czemu podczas rozmowy wypadniemy naturalnie i jak najlepiej zaprezentujemy naszą znajomość języka biznesowego. Gdy wpisuje się znajomość języka do CV składanego podczas rekrutacji, dobrze, aby za deklaracjami szły prawdziwe kompetencje.

W wielu branżach trzeba się wyróżnić na tle konkurencji, żeby otrzymać atrakcyjne, dobrze płatne stanowisko. O ile podstawowa znajomość języka angielskiego jest wręcz standardem, o tyle biegłość w swobodnym posługiwaniu się business english może znacząco zwiększyć szanse na pozytywne rozstrzygnięcie rozmowy kwalifikacyjnej. W jej trakcie mogą nagle paść słowa związane z pracą na danym stanowisku lub w konkretnej branży, w którym trzeba znać biznesowy angielski Aby podołać temu wyzwaniu i podjąć dialog na określonym poziomie, należy odpowiednio wcześniej zainwestować w lekcje. Dzięki doświadczeniu naszych lektorów i wygodzie oferowanej przez Skype jest to łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Mamy świadomość, że wielu naszych kursantów poznaje biznesowy angielski z myślą o zmianie pracy lub utorowaniu sobie drogi do awansu. Wiemy też, że aby przejść na kolejny poziom kariery zawodowej, trzeba najpierw odbyć rozmowy kwalifikacyjne. Dlatego częścią naszego kursu online jest przygotowanie do tej stresującej i wymagającej sytuacji. Doświadczenia dotychczasowych Klientów Bilinguo wskazują, że specjalne ćwiczenia z lektorem na podsumowanie kursu owocują lepszym przygotowaniem do kontaktu z rekruterami.

KURS ANGIELSKIEGO ONLINE – INWESTYCJA W SIEBIE

Zapisanie się na biznesowy angielski przez Skype to doskonałe rozwiązanie dla zapracowanych osób, którym trudno jest znaleźć czas na cokolwiek. Terminy lekcji można bowiem w elastyczny sposób dostosować do swojego grafiku. Podjęcie kursu angielskiego biznesowego online to inwestycja zarówno w rozwój osobisty, jak i w obraną ścieżkę kariery zawodowej. Dzięki oferowanym przez nas atrakcyjnym cenom, to także decyzja nieobciążająca nadmiernie portfela, za to zdecydowanie procentująca w przyszłości. Dla osób o celach zawodowych możliwe jest zaplanowanie lekcji angielskiego pod tym kątem. Konwersacje lub lekcje ogólne mogą odbywać się przy użyciu materiałów w tematyce biznesu. Służymy także pomocą w przygotowaniu się do rozmowy o pracę pod względem nie tylko językowym, ale także merytorycznym.

Znajomość języka przydaje się nie tylko w podróży lub kontaktach na szczeblu prywatnym – przybliżamy business english online przez Skype ponieważ wiemy, że nowoczesne kursy językowe, a szczególnie lekcje języka angielskiego pomagają w rozwoju osobistym i zawodowym, przynosząc pozytywne, oczekiwane efekty.