Nasi wykwalifikowani lektorzy służą pomocą w przygotowaniu do egzaminów i certyfikatów językowych takich jak Certyfikaty Cambridge PET, FCE, CAE, CPE oraz IELTS. Lekcje zorientowane na ten cel nie tylko rozwijają umiejętności ucznia w poszczególnych aspektach języka, ale także pomagają zrozumieć specyfikę zadań egzaminacyjnych.

 

Przygotowywanie do egzaminów to jeden z naszych ulubionych aspektów uczenia języka. Z sukcesem przeszkoliliśmy już wiele osób i zawsze z chęcią podejmujemy się pomocy kolejnym. Do zdobycia certyfikatu lub zdania egzaminu przygotowujemy z różnych stron. Po pierwsze doprowadzamy wszystkie z umiejętności językowych do wymaganego na danym egzaminie poziomu. Następnie precyzyjnie wprowadzamy ucznia w postawione na egzaminie wymagania i uczymy strategii osiągnięcia jak najlepszego wyniku.

Podczas lekcji przygotowującej do zdania egzaminu, skupiamy się na:

doprowadzeniu ucznia do wymaganego na egzaminie poziomu – korzystamy z metod opisanych dokładniej w typie lekcji ogólnej „General English”, ukierunkowując materiały z których korzystamy już pod kątem egzaminu
przygotowaniu pod specyfikę egzaminu – uczymy aspektów takich jak techniki rozwiązywania zadań i strategie zdobywania punktów oraz dokładnie przygotowujemy z tych elementów, które powtarzają się na egzaminie. Posiadamy bogate zbiory certyfikatowych ćwiczeń, dzięki którym upewniamy się, że uczeń dokładnie zna formę egzaminu i nie da się niczym zaskoczyć.
wypracowaniach – przygotowanie do egzaminu wiąże się z koniecznością regularnego ćwiczenia pisania wypracowań. Są one szczegółowo przeze nas sprawdzane i oceniane pod każdym względem (tak jak na egzaminie). Na lekcji omawiamy zarówno błędy, jak i walory pracy, dając wskazówki do pisania kolejnych.
rozwiązywaniu próbnych arkuszy – na końcowych etapach przygotowania, nauka przebiega na bazie arkuszy egzaminacyjnych.